Halkın Günlüğü susturulamaz!!

Buradan binlerce kez ifade ediyoruz ki hiçbir saldırı, engelleme ve sansür Halkın Günlüğü’nün kitlelerle buluşmasını durduramayacaktır. Halkın Günlüğü haklılığı ve meşruluğundan aldığı güçle kitlelerle buluşmaya ve onların sesi soluğu olmaya devam edecektir

HABER MERKEZİ (29.09.2015)- ‘’Devletin devrimci, ilerici ve yurtsever basına yönelik pervasız saldırganlığı artarak devam ediyor. Daha dün Amed’de onlarca Kürt basın çalışanını keyfi biçimde gözaltına alan hâkim sınıflar saldırılarına devam etmektedirler. Kitlelerin sesi ve soluğu olan devrimci ve ilerici basını engellemek için devlet her türlü kirli araç ve politikaları devreye sokmaktadır. Yakın süre öncede ANF, ETHA gibi ilerici basın siteleri de devletin sansürüne maruz kalarak erişimleri engellenmişti.

Halkın Günlüğü’nün Ülke içinde erişimi engellendi

Her daim sistemli saldırıların hedefi olan yayınlardan biride kuşkusuz ki gazetemiz Halkın Günlüğü’dür. Bu saldırıların sonuncusu ise Web sitemizin engellenmesi biçiminde yaşandı.  Web sitemiz Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı  (TİB) tarafından sansürlenerek Ülke içindeki erişimi engellendi.

Buradan binlerce kez ifade ediyoruz ki hiçbir saldırı, engelleme ve sansür Halkın Günlüğü nün kitlelerle buluşmasını durduramayacaktır. Halkın Günlüğü haklılığı ve meşruluğundan aldığı güçle kitlelerle buluşmaya ve onların sesi soluğu olmaya devam edecektir’’.

Halkın Günlüğü susturulamaz

Devrimci basın engellenemez

 

 

 

Önceki İçerikKürt basını susturulamaz, dayanışmayı büyütelim!
Sonraki İçerikPARTİZAN HALK HAREKETİ PERSPEKTİFİNİ DOĞRU KAVRAYALIM, SEFERBER OLALIM!