Ovacık’ta emek seferberliği kampanyası

Devrimci-Halkçı yerel yönetimler perspektifi ile çalışmalarına devam eden Ovacık Belediyesi tahıl sezonu dolayısı ile emek seferberliği kampanyası başlattığını açıkladı

DERSİM(05.08.2015)-Dersim/Ovacık Belediyesi devrimci-halkçı yerel yönetimler perspektif ile çalışmalarına devam ediyor. Halkla birlikte birçok projeye imza atan Ovacık belediyesi, halkla birlikte yaşanılabilir bir yaşamın umudunu büyütmektedir. Devrimci-halkçı yerel yönetimler şiarı ile yaptığı çalışmalarla Ülke gündeminde de genişçe yer alan Ovacık Belediyesi umudu büyütmeye devam ediyor.

Emek seferberliğine katılalım

Ovacık Belediyesi tahıl sezonu dolayısı ile emek seferberliği kampanyası başlattığını açıkladı. Emek seferberliği kampanyasına kayıtsız kalmayan DHF dersim örgütlülüğü dün Ovacığa giderek halkla birlikte Nohut toplama çalışmalarına katıldı. Kolektif seferberlik ruhu ile örülen çalışmalar önümüzdeki günlerde de devam edecektir. Ovacık Belediyesi ve DHF dersim örgütlülüğü devam edecek olan emek seferberliği kampanyasına herkesi katılmaya ve umudu hep birlikte çoğaltmaya çağırdı.

Önceki İçerikSuruç’ta ağır yaralanan Budak ölümsüzleşti
Sonraki İçerikKürdistan yangın yeri