Türk ordusundan ‘’Şanına’’yakışır yeni görüntü!

Katliam, işkence, Tecavüz ve zulümle ün yapmış olan faşist Türk ordusunun ‘’şanına’’yakışır yeni bir görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde askerler esir düşen iki kadın gerillayı küfürler eşliğinde infaz ediyorlar

HABER MERKEZİ (29.10.2016)- Halkların kanına susamış bir barbarlıkla konumlandırılan ve var olma gerekçesi tamamen halklara baskı, katliam, işkence ve zulüm olan faşist ‘’TC’’ devleti ve onun bir numaralı stratejik araçlarından biri olan Türk ordusunun ‘’şanına’’ yakışır yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Daha öncede defalarca kez açığa çıktığı gibi Türk ordusu esir aldığı yada yaralı yakalanan gerillalara karşı insanlık dışı uygulamalar ve vahşette bulunmuştu. Özellikle kadın gerillalara karşı tam gerici zihniyet ve barbarlıkla işkence yapan Türk ordusu ata erkil gerici-barbar zihniyeti ile ölü bedenlere dahi taciz ve tecavüzde bulunabilen bir karakter taşımaktadır.

Yeni ortaya çıkan görüntülerde yine Türk ordusu esir aldığı iki kadın gerillayı cinsiyetçi küfür ve hakaretler eşliğinde açıkça infaz ettikleri görülüyor. Görüntünün nerede ve ne zaman çekildiği bilinmiyor. Videoyu paylaşan ‘’Türk Askeri’’ adlı facebook sayfası ise daha sonrasında görüntüleri kaldırdı.Görüntülere aşağıdaki linkten ulaşabilirisiniz.

http://www.gundemnews.com/haber/7293/esir-dusen-iki-kadin-gerilla-turk-askerleri-tarafindan-infaz-edildi-5

Önceki İçerikDevrimin yaşayan canlı ruhunu aramak ve Kaypakkaya!
Sonraki İçerikKışanak, Anlı ve Ayla Akat’ tutuklandı!