Kaypakkaya korkusu sansürlerle devam ediyor

Komünist önder İbrahim Kaypakkaya korkusu artarak devam ediyor. Dün kamuoyuna duyurduğumuz Kaypakkaya sempozyumları paylaşımı nedeni ile Facebook yapılan paylaşımı engelleyerek kaldırdı

HABER MERKEZİ (07.04.2016)-Komünist önder İbrahim Kaypakkaya egemenlerin ve ondan beslenen bilumum gerici odakların korkusu olmaya devam ediyor. Kaypakkaya’yı andıkları için onlarca yıl hapis cezalarına çarptırılan devrimcilerin yanı sıra birçok aydın-yazarda Kaypakkaya’yı andıkları için soruşturmalara maruz kaldılar. Fakat bu saldırılara ve engellemelere karşın binler, onbinler ve devrimci-demokrat aydın-yazarlar ‘’Kaypakkaya’yı savunmak onurdur’’ şiarı ile Kaypakkaya’yı ve onun devrimci-komünist fikirlerini savundular ve savunmaya devam ediyorlar.

Facebook’tan Kaypakkaya sansürü

Uzun zamandır Kaypakkaya’yı hedef tahtasına oturtan Facebook sosyal paylaşım ağı gazetemizin bir çok paylaşımını Kaypakkaya resimleri olduğu için erişim engeli getirerek engelledi..Aynı saldırılar kapsamında dün kamuoyuna duyurduğumuz İstanbul ve Dersim’de gerçekleştirilecek olan Kaypakkaya sempozyumları başlıklı paylaşımımızda yine aynı gerekçelerle engellenerek paylaşımdan kaldırıldı. Yine bu paylaşımdan dolayı Facebook ağımıza 24 saat giriş yasağı getirildi.

Önceki İçerikHalkın Günlüğü’nden Kaypakkaya Sempozyumları
Sonraki İçerikErdoğan’ın savaş naraları kabulümüzdür! Devrimci savaşla cevap olacağız