Facebook sayfamız bir kez daha engellendi

Daha önceden engellenen Facebook sayfamızın yerine açmış olduğumuz yeni hesabımızda keyfi gerekçelerle bir kez daha erişime engellendi. En kıs zamanda yeni bir Facebook hesabı açarak yolumuza devam edeciğiz

HABER MERKEZİ (28.04.2016)- Sistem tüm gerici mekanizmalarıyla devrimci ve ilerici toplumsal güçlere saldırmaya ve engellemeye devam ediyor. Muhalif ve aykırı her sesi pervasız biçimde bastırmaya çalışan Türk hâkim sınıfları ve somuttaki temsilcisi Erdoğan/AKP iktidarı yaklaşan 1 Mayıs vesilesi ile saldırılarına daha da hız kazandırmış durumdadır. Son günlerde ülkenin değişik yerellerinde DHF’ de dâhil devrimci güçlere yönelik yapılan baskınlarda onlarca kişi gözaltı ve tutuklama terörüyle karşı karşıya kalmıştır.

Saldırıların hedefindeki devrimci mevzilerden biride gazetemiz Halkın Günlüğü’ dür. Daha önceden de Web sitemiz sansürlenerek erişme engellenmiş devamında ise yine gazetemizin Facebook hesabı keyfi gerekçelerle engellenmişti. Yeni bir Facabook sayfası açarak yoluna devam eden gazetemiz yine keyfi gerekçelerle defalarca kez erişme kapatıldı. Özellikle Kaypakkaya ile ilgili haber ve resimler paylaştığımızdan dolayı sayfamız sistematik olarak saldırılara maruz kalarak engellendi.

Son olarak ise yeni açmış olduğumuz Facebook sayfamız yine aynı keyfi gerekçelerle tümden erişime engellenmiştir. Bundan dolayı somutta facebook sayfamızda hiçbir paylaşım ve işlem yapamamaktayız. En kısa zamanda yeni bir facebook sayfası açarak yolumuza devam edeceğiz. Buradan bir kez daha ifade ediyoruz ki hiçbir baskı, saldırı ve engelleme bizleri haklı ve meşru olan mücadelemizden alıkoyamayacaktır.

Önceki İçerikHozat’ta 4 DHF’li tutuklandı / Yenilendi
Sonraki İçerikAlametler ve fırsatlar…